Yaşam

Blue Origin’in Jeff Bezos’lu Animasyon Dizisi Geliyor

Ticari uzay yolculuğu yarışı hız kesmeden devam ediyor. Amazon’un kurucusu milyarder iş adamı Jeff Bezos’un uzay şirketi Mavi Menşei uzaya turist göndermesi ile bu konuda en öne çıkanlardan biridir. Ancak şimdi gelen haberler, şirketin bu kez farklı bir konuya atak yapacağını ortaya koydu.

Eğlence şirketleri Genius Brands, SMAC Productions ve Blue Origin, uzay tabanlı bir animasyon için ortaklık kurduklarını duyurdu. serinin adı Blue Origin Space Rangers’olacağı söylendi.

Jeff Bezos da dizide yer alacak

Bir çocuk dizisi olacak olan Blue Origin Space Rangers, birçok farklı kültürden gelen bir grup gence odaklanacak. Blue Origin’in kurucusu, aynı zamanda üretimde Jeff Bezos da bildirilecektir. Bezos’un yanı sıra dev şirketle 2021’de uzaya giden ünlü Amerikalı televizyoncu tarafından Michael StrahanGelen bilgiler arasında üretimde de gözükecektir.

Yapımcılığını Genius Brands’in ortağı olan animasyon şirketi Mainframe Studios’un üstleneceği yapım, geleceğin astronotlarına ilham verecek konuşuldu. SMAC CEO’su Constance Schwartz-Morini de şunları söyledi: Geçen yıl arkadaşım ve iş ortağım Michael Strahan’ın astronot olmasını izledim. Bu muazzam deneyim, geleceğin astronotlarına ilham verecek olan Blue Origin Space Rangers’ı yaratmamızı sağladı. Bu proje için Blue Origin ve Genius Brands’tan daha iyi iki ortak düşünemezdik.”

Yapımcı olarak göreceğimiz Genius Brands International’ın CEO’su Andy Heyward da hayallerinin gerçekleştiğini ve projenin hayata geçtiğini vurguladı. Çocukların ve ailelerin uzayı keşfetmelerini ve öğrenmelerini sağlayacak. Eşsiz bir deneyim sunacağını sözlerine ekledi. Blue Origins Space Rangers’ın çıkış tarihi gibi diğer detaylar henüz paylaşılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu